Pravidla pro mažoretky a jejich rodiče:


1. Mažoretka přijde na zkoušku 10 minut před zahájením, převlékne se a přezuje do vhodné obuvi a čeká v šatně na trenérku.
2. Mažoretka přijde na zkoušku ve stanovenou dobu.
3. Do hodiny vstupují pouze řádně přihlášené mažoretky, které mají vyplněnou přihlášku a zaplacené poplatky.
4. Do hodiny a během ní je zakázán vstup jakékoliv jiné cizí osoby.
5. Informace o změnách a akcích se podávají vždy písemně, nebo ústně na místě tréninku.
6. Mažoretka a rodiče zodpovídají za pravidelnou účast na zkouškách a všech akcích souboru. V případě nepřítomnosti rodiče mažoretku omluví.
7. Mažoretka a rodiče zodpovědně přistupují ke všem vystoupením a akcím souboru a zajistí tím vzornou reprezentaci. Práce v souboru je kolektivní.
8. Mažoretka dodržuje pokyny a pravidla při vystoupeních - oblečení, česání a doplňky - (vyčesané vlasy bez ofiny, dobře posazená čepička do čela, náušnice, žádné jiné šperky, punčocháče a přes ně bílé kalhotky, bílé podkolenky, domluvenou obuv …apod.)
9. Při hrubém porušení či opakovaném porušení řádu může být mažoretka vyloučena z vystoupení nebo později i ze souboru.
10. V případě ukončení v souboru, mažoretka vrací vše získané od DDM a sponzorů pro využití dalších členů souboru, také se předpokládá, že pokud to není v rámci nemoci, dochodí s dětmi celý školní rok a zůčastní se tak všech soutěží a akcí na kterých skupina vystupuje!

11. Pokud soubor jede na soutěže či akce domluveným autobusem, pak se předpokládá, že jede mažoretka a její doprovod, v případě že je moc malá a nebo doprovod mažoretky z nějakého důvodu nemůže doprovodit svoje dítě, musí se předem domluvit s vedoucím souboru či trenérkou.

12. Pokud Vaše dítě je nadané na twirling a i v sólové dráze, pak je nutné se domluvit s naší trenérkou Andreou Janků Bryndovou na sólo a platbě za tuto činnost.

13. Kostýmy na sóla dua si každý hradí sám, pouze na formace a mini formace se klub snaží zajistit co nejlepší cenu a pokud je sponzoring pak je kostým jen za roční zápujčné, které se stanový dle ceny za kostým.

Žádáme rodiče:
? Aby děvčata chodila na tréninky včas a ve sportovním oblečení. Na nohách sportovní obuv, nejlépe cvičky. Vlasy vyčesané do culíku.
? Aby měly s sebou pití v malé láhvi + hůlku.
? Děvčata omlouvejte SMSkou předem! Jedná se o bezpečnost holčiček! Do SMSky napište omlouvám a celé jméno holčičky.
? Vystoupení, soutěže a přehlídky oznamuji vždy s dostatečným předstihem, proto se snažte na tyto termíny omlouvat děvčata jen z opravdu vážných důvodů!!!!!
? Tento kroužek je náročný i pro rodiče - jak časově, tak finančně. Přihlášení do mažoretek s děvčaty pořádně zvažte! Skladbu vždy nacvičují všechna děvčata ve skupině a není možné v průběhu roku odstupovat. Také není dobré pro skupinu, když děvčata na tréninky nechodí. Poškozují tím celou skupinu. V mažoretkách platí, že děvčata jsou TÝM, proto pokud svoji holčičku omlouváte, nebo si mažoretky v průběhu roku rozmyslíte, neškodíte mně, ale právě všem zbývajícím holčičkám ve skupině.
? V mažoretkách také platí, že během tréninku nejde zvládnout celou průpravu práce s hůlkou. Nacvičujeme především skladby, cviky s hůlkou si musí mažoretky procvičovat také doma.

Klubové teplákovky nosit pouze na akce pořádané kroužkem

( soutěže, vystouení...)!

logo
Mažoretky STŘÍPKY, DDM Moravská Třebová

Jevíčská 55
571 01 Moravská Třebová

e-mail: kalevika6@seznam.cz
(c) 2012 - 2021, B.A.D., LTS.Computer
Warning: require(/config/odkazy.php): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/trebova.eu/mazoretky/www/fce/seo.php on line 85 Fatal error: require(): Failed opening required '/config/odkazy.php' (include_path='.:/CORE/AreaC/trebova.eu/mazoretky/:/srv/www/trebova.eu/mazoretky/:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /srv/www/trebova.eu/mazoretky/www/fce/seo.php on line 85