Nadpis


Naše skupina vznikla roku 2010. Některá děvčata v tomto týmu se již zůčastnila soutěží pod agenturou Arnika a získala zlatou medaili o Lanškrounskou Korunu a dostala se do finále ČR Poděbrady.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2018

V letošním roce se naše děvčata obula pořádně do svých twirlingových botiček a vyrazila na prestižní soutěž v Lomnici nad Popelkou, kde získala postup na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V TWIRLINGU do Karlových Varú, kam je doprovázela jejich trenérka Andrea Byndová i s celou rodinou. Soutěž byla náročná jak časově, ale i v úrovni. Soutěž byla velice krásná a kdo nejel doprovázet děvčata až do Karlovách Várů, pak mohl sledovat celou soutěž na kanálu yotube. Naše děvčata ukořistila 1x bronz v kat ml.junior tř. B, 1x stříbro vkat.ml.junior tř.C a opět krásný bronz v kat.ml.junir tř.C. Za tento úspěch děkujeme Sofii M. Nele S. Barboře P. Celá tahle njprestižnější soutěž v ČR se konala 26.1.2018. 

2017

Medailově úspěšný školní rok mažoretek Střípky.

 

 

2016

Od doby založení Střípků se toho hodně  událo a nejen to, že nám vyrostly naše nejmenší mažoretky, ale také co se týká odbornosti, jak v trenérkách  a vedoucích, ale hlavně v mažoretkách samotných. Jezdíme po seminářích, které pořádají asociace, jako např. NBTA a pod. Také   děvčata spolu jezdí na letní tábory pro mažoretky a to není zdaleka všechno. Již druhý rok si pořádáme semináře pro svoje děvčata a chlapce sami,  Na seminář je vždy pozvána lektorka, v minulém roce u nás byla Miša Augustinová a letos Lenka Doleželová.

Od roku 2013 máme již tři skupiny:

Střípky1 - Juniorky                                                                                                                                                                                        Střípky2- Kadetky                                                                                                                                                                                                   Střípky3- mini děti.

Střípky 4

Od roku 2016 máme již další skupinku a to Střípky 4 - jsou to nejmenší děčátka. Děvčata jsou v přípravce, ale také si již zasoutěžila a byla oceněna medailemi. 

Z těchto základních skupin jsou utvořeny, sóla a dua.                                                                                                                                                                                    

Soutěžíme nejen v celorepublikových soutěžích, ale i s mezinárodními týmy. Také podporujeme Mia festival, aneb děti fitness sportem proti drogám. V loňském roce 2015 to vyzkoušely juniorky a letos v 2016 si to zkusí všechny naše skupiny. Děvčata i s naším chlacem jsou velice úspěšní a každý rok si pokrývají nástěnku nejen medailemi a diplomy, ale hlavně společnými zážitky z kolektivu a supr partou. Také naše maminky jsou velice šikovné, nejen, že česají, malují, zdobí kostýmy, ale i  šijí !  Takže nejen čas který vkládají do tohoto sportu, ale společně s dětmi i své srdce, které musí být hodně veliké. 

 

                                                                  Sřípky z DDM se blýskly v Lucerně.

Mažoretkový maraton skupiny DDM Moravská Třebová Střípky školního roku 2015/2016 skončil. Na jeho začátku si téměř nikdo ani nepomyslel, že se Střípky probojují až do finálového vystoupení Mia festivalu v Praze, které se konalo 4.6. v Lucerně, a to tak úspěšně, že získají  hned 4 medaile. Děti do 8 let (Střípky 3) si přivezly zlato, zrovna tak jako Střípky 1 za mini formaci, spojená skupina Střípků 1 a 2 obsadila 3. místo za choreografii Ledového království a Zuzana Dvořáková za sólo o pohár v twirlingu 3. místo.  Jejich píle a snaha byla navíc oceněna krásnými a velkými poháry.

11.6. se v Jihlavě konal první ročník nepostupové soutěže O bodlinku jihlavského ježka. I přes oslabení skupin o dvě nemocné členky, byly ze 4 vystoupení vybojovány 4 medaile, a to dvě zlaté, jedna stříbrná a jedna bronzová.

18.6. se naše úspěšná děvčata a jeden chlapec Daniel zúčastnili 17..ročníku nesoutěžní přehlídky mažoretek v Libině, ,jejíž součástí bylo i spoustu zábavy na hřišti a vyvrcholením bylo rozdání památných medailí.

Nepostupových soutěží a přehlídek se rádi účastníme jednak z důvodu přátelské atmosféry, ale hlavně proto, že si všechny skupiny mohou veřejně vyzkoušet svoje sestavy. Ke každé akci přistupujeme se stejnou důležitostí, ale i s určitou dávkou napětí. Každá soutěž nám přináší nové zkušenosti bez ohledu na výsledek, každé hodnocení odborné poroty je pro nás velmi důležité a cenné.

Místo posledního cvičení byly všechny mažoretky odměněny zábavným programem v Baště v Moravské Třebové, kterou si vybavuje pan Machálek. Děti si tak mohly vyzkoušet např. střílení z luku a pohladit si malé mládě Kavky. Po takové zábavě jsme se vydali do cukrárny na zmrzlinku. 

Rozlučkové setkání před zahájením prázdnin se konalo ve venkovních prostorách DDM Moravská Třebová, kde díky rodičům bylo zajištěno bohaté a pestré občerstvení a díky trenérkám zábavné hry a odměny pro děti. Jako krásnou tečku si děti odnesly diplomy za reprezentaci nejen klubu, ale i města Moravská Třebová.

Za úspěšnou mažoretkovou sezónu patří velký dík mažoretkám samotným za jejich píli a dosažené nádherné výsledky. Současně velké poděkování patří trenérkám, rodičům a všem sponzorům a příznivcům skupiny DDM Střípky Moravská Třebová. Budeme se snažit, aby nastávající soutěžní sezóna 2016/2017 byla stejně úspěšná (ne-li více) jako ta předchozí.

Do našeho týmu přijmeme šikovné a nebojácné členy a členky a to již od věku 4 let.

logo
Mažoretky STŘÍPKY, DDM Moravská Třebová

Jevíčská 55
571 01 Moravská Třebová

e-mail: kalevika6@seznam.cz
(c) 2012 - 2021, B.A.D., LTS.Computer
Warning: require(/config/odkazy.php): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/trebova.eu/mazoretky/www/fce/seo.php on line 85 Fatal error: require(): Failed opening required '/config/odkazy.php' (include_path='.:/CORE/AreaC/trebova.eu/mazoretky/:/srv/www/trebova.eu/mazoretky/:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /srv/www/trebova.eu/mazoretky/www/fce/seo.php on line 85